Kategorie
news

Konferencja podsumowująca realizację unijnego projektu

7 września br. w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja podsumowująca unijny projekt, który od 2020 roku realizowaliśmy w naszej placówce – zapraszamy do lektury jej podsumowania, które znajdziecie w załączonym artykule.
 
Chcielibyśmy podziękować Państwu za udział w naszym projekcie, podczas którego z nieodpłatnych badań i konsultacji (bez skierowania) skorzystały mamy i najmłodsze dzieci z województwa opolskiego. A wszystko to w ramach unijnego projektu, którego realizacja właśnie dobiega końca.
 
 
 
Konferencja podsumowująca projekt zorganizowana została w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej projektu pn. „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 – edycja 2”.
 
Projekt jest realizowany przez Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w ramach działania 8.1. Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie opieki nad matką i dzieckiem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Privacy Preference Center