Kategorie
news

Warto monitorować rozwój swojego dziecka

W Klinicznym Centrum dysponujemy różnymi metodami diagnostycznymi, dzięki którym możemy trafnie ocenić rozwój Twojego dziecka.

Największą perełką wśród metod diagnostycznych jest Skala Bayley-IV. 

Dostępna jest tylko w kilku miejscach w Polsce!
Na świecie to złoty standard postępowania diagnostycznego w ocenie rozwoju małych dzieci.

Tak, jak w pozostałych metodach – wykorzystuje się w niej zabawki, które znają maluchy.
Specjalista przygląda się m.in. temu, jak dziecko rozwija się motorycznie, rozumie komunikaty, które kierują do niego dorośli, jak rozumie kontekst sytuacyjny i jak na niego reaguje.
Wszystkie konsultacje i badania wykonywane w ramach projektu są bezpłatne i nie wymagają skierowania.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią metodę, a jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie przeczytajcie ten artykuł :

Artykuł został zrealizowany w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej projektu pn. „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 – edycja 2”.
Projekt jest realizowany przez Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w ramach działania 8.1. Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie opieki nad matką i dzieckiem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt jest skierowany do mieszkańców województwa opolskiego.

Privacy Preference Center