Kategorie
news

Bal dla dzieci pn. „Karnawał w środku lata”

BAL – KARNAWAŁ W ŚRODKU LATA  – jedyna taka impreza w mieście… już za nami…..
Event skierowany był do rodziców i małych dzieci.
Maluchy spełniły swoje marzenia przebierając się za bajkowe postaci – w tym wyjątkowym dniu ich marzenia stały się rzeczywistością!
Bal dla najmłodszych był świetną okazją spędzenia czasu aktywnie i zdrowo, a oferta atrakcji była jak najbardziej zróżnicowana i dostosowana do potrzeb czy zainteresowań maluchów. Zabawy były oczywiście z elementami edukacji prozdrowotnej. 
W programie imprezy znalazły się różnorodne zabawy ruchowe, taneczne, najwięcej emocji dał wszystkim bajkowy pokaz mody, który przeniósł dzieci w magiczny świat ich ulubionych postaci z bajek. Nie zabrakło również unikalnych atrakcji: „Bitwa na kulki” czy zamknięcie się w mydlanej bańce.
Z myślą o edukacji i rozwijaniu świadomości dzieci na temat zdrowego stylu życia, zorganizowano atrakcję o nazwie „Mamo wiem, co jem – rysowanie na wielkim brystolu”, oczywiście z recyclingu. To super zabawa, bo dzieci rysując owoce i warzywa dowiedziały się, dlaczego warto je jeść.
Na zakończenie balu każdy uczestnik otrzymał nie tylko upominek, ale także tajemniczą wizytówkę z kodem QR. Po zeskanowaniu kodu dzieci mogły wysłuchać fascynującej bajki o tym, dlaczego warto zdrowo się odżywiać, dlaczego zdrowe odżywianie jest tak ważne dla ich organizmu.
 
Impreza nie tylko zapewniła dzieciom radość i beztroską zabawę, ale także rodzice mogli skorzystać z bezpośredniej rozmowy ze specjalistami Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, mieli okazję uzyskać cenne porady z zakresu specjalistycznej opieki nad dziećmi.

Impreza „Karnawał w Środku Lata” jest jednym z elementów kampanii informacyjno-edukacyjnej projektu pn. „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 – edycja 2„.

Projekt ten jest realizowany przez Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Privacy Preference Center